hotel salamander banska stiavnica

Hotel Salamander Banská Štiavnica

Hotel Salamander sídli v chránenej budove, ktorá sa nachádza v centre historického banského mesta Banská Štiavnica, zapísaného na zozname UNESCO. Ponúka vám recepciu spojenú s malou kaviarňou. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Každá izba je individuálne zariadená a niektoré sa nachádzajú v podkroví. Izby majú TV a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo s vaňou. Na mieste sa podávajú raňajky formou bufetu. V reštaurácii si môžete vychutnať jedlá pripravené z miestnych surovín a relaxovať pri šálke kávy. Priamo na mieste je možné objednať polpenziu. Za pár minút chôdze prídete k mnohým historickým pamiatkam.

Pre firmy

Hotel ponúka ideálne zázemie nielen pre páry, rodiny s deťmi, či jednotlivcov, ale aj pre firmy a firemných zákazníkov. Či už potrebujete ubytovať svojich klientov, ktorí prebývajú v Banskej Štiavnici alebo zabezpečujete ubytovanie svojim zamestnancom na služobnej ceste – Hotel Salamander je to pravé pre Vás! Okrem jedál z miestnych surovín, ponúkame aj kávu, pri ktorej v našej kaviarni môžete v kľude prebrať svoje pracovné záležitosti.

hotel salamander banska stiavnica
hotel salamander banska stiavnica

Masáže a ďalšie služby

Vyčerpávajúcu prechádzku po pamiatkach Banskej Štiavnice môžete zakončiť zaslúženým relaxom na thajskej masáži. Masáže prebiehajú priamo v priestoroch hotela a ponuka je naozaj široká – či už máte chuť na tradičnú, aromatickú či športovú masáž, z našej širokej ponuky si určite vyberiete. Viac informácií a ceny masáží nájdete v sekcii Novinky.

Free WiFi pripojenie

V každej izbe je k dispozícii pripojenie k internetu

Pet friendly hotel

Domáce zvieratká sú u nás vždy vítané

Parkovanie zadarmo

Bezplatné parkovacie miesto po dohode

Nefajčiarske izby

Všetky naše izby sú striktne nefajčiarske

Historické centrum

Od nás to máte na skok k historickým pamiatkam

Kontakt Hotel Salamander

Nenašli ste potrebné informácie na webe? Sme tu pre Vás! Kontaktujte nás na nižšie uvedenom emaily alebo telefonicky:

platobne metody - loga

Hotel Salamander prijíma tieto karty a vyhradzuje si právo zadržať čiastku na vašej karte pred príchodom.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Kontaktujte nás!